Loading...

Kryetrajneri i klubit të karatesë “Sharri”, Shemsi Shaqiri, është shpallur trajneri i vitit në 2018.
Në shpalljen e sportistëve më të mirëve që është bërë dje në Ferizaj, në mesin e 10 sportistëve më të mirë, veç trajnerit Shemsi Shaqiri, më të mirët janë shpallur edhe 4 nxënës të këtij klubi.

Sportist i vitit për pionier më të mirët e Ferizajt janë shpallur Artiol Shaqiri dhe Fatjon Bajrami, për junior me e mira është shpallur Rona Emerllahu, kurse për senior Altin Maloku.

Gjatë vitit që lamë pas, karateistët e “Sharrit”, kanë arritur shumë suksese, duke marr shumë medalje dhe kupa në garat ndërkombëtare.

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ferizaj24:

Loading...Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.