ferizaj24 ferizaj 560x416 - ​130 të shëruar në Ferizaj, vetëm 9 raste aktive, e zero raste të reja!

7 ferizajas të shëruar nga COVID-19 e zero raste të reja!

Nga njoftimet e IKSHPK-së bëhet e ditur se nga rezultatet e marra kemi edhe 7 ferizajas të shëruar që çon në 130 numrin e të shëruarve duke mbetur edhe 9 raste aktive.

🙏🏻Shërim te shpejt të infektuarve tjerë

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ferizaj24:

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.