arresti femra 696x4101 560x410 - ​Arrestohet një vajzë në Ferizaj pasi kërcënoi një vajzë tjetër

Një femër është arrestuar në Ferizaj, pasi që e njëjta në prezencë të policisë ka kanosur viktimën femër.

Me vendim të prokurorit e dyshuar dërgohet në mbajtje.Kurse, në Shtime një person ka njoftuar se ka gjetur një letër kërcënuese.

Lidhur me rastin është njoftuar prokurori publik.

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ferizaj24:

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.