arrestimi 1708 560x416 - ​Demolon shtëpinë, arrestohet një person në Ferizaj për dhunë në familje


Policia në Ferizaj ka arrestuar një person të dyshuar pasi që i njëjti e ka demoluar shtëpinë e tij.

Me urdhër të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje.

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ferizaj24:


Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.