mjeket ne ferizaj kujdesen per te infektuarit me covid19 ne shtepi 127 vizita deri tani 5f32e331c100d1 560x416 - 10 raste të reja me COVID-19 në Ferizaj dhe 5 të shëruar
Nga njoftimi i IKSHPK-së lidhur me rastet e reja me COVID-19, bëhet e ditur se kemi edhe 10 raste të reja pozitive me këtë virus në Ferizaj, që çon në 147 numrin e rasteve aktive dhe 5 të shëruar që çon në 615 numrin e të shëruarve.
Shërim të shpejt të infektuarve1f64f 1f3fb - 10 raste të reja me COVID-19 në Ferizaj dhe 5 të shëruar

#Mbanidistancën
#Vendosemaskën

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ferizaj24:

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.