65301871 466903734125826 7415373148558677715 n1 560x416 - 2 Ton publikon këngën e re “Ca Va”

Reperi i njohur nga Ferizaj, 2 Ton, e ka nisur verën me një projekt të ri muzikor.

“Ca Va” mban titullin kënga e tij e re, e cila është ritmike dhe verore.

Muzika dhe teksti janë realizuar nga vet 2 Ton, gjersa për ‘beat’-in janë kujdesur Genc Avdyli dhe Xon Oxa.

“Ca Va” është vizualizuar edhe me një klip mjaft veror, në të cilin reperi vjen me një performancë mjaft të veçantë.

 

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ferizaj24:

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.