65301871 466903734125826 7415373148558677715 n1 560x416 - 2 Ton publikon këngën e re “Ca Va”

Reperi i njohur nga Ferizaj, 2 Ton, e ka nisur verën me një projekt të ri muzikor.

“Ca Va” mban titullin kënga e tij e re, e cila është ritmike dhe verore.

Muzika dhe teksti janë realizuar nga vet 2 Ton, gjersa për ‘beat’-in janë kujdesur Genc Avdyli dhe Xon Oxa.

“Ca Va” është vizualizuar edhe me një klip mjaft veror, në të cilin reperi vjen me një performancë mjaft të veçantë.