WP 24 560x416 - Aksident i rëndë në Ferizaj, disa persona të lënduar (FOTO)

Dje ka ndodhur një aksident i rëndë trafiku, në Ferizaj tek Ura.

Burime të IndeksOnline nga vendi i ngjarjes bëjnë me dije se disa persona kanë marrë lëndime trupore.

 

lg.php?bannerid=0&campaignid=0&zoneid=147&loc=https%3A%2F%2Findeksonline.net%2Faksident i rende ne ferizaj disa persona te lenduar 1%2F&referer=https%3A%2F%2Fgjirafa - Aksident i rëndë në Ferizaj, disa persona të lënduar (FOTO)Në vendin e ngjarjes kanë dalë edhe Policia e Kosovës.
119215581 2738274073074160 4465897702401385061 n.jpg? nc cat=102& nc sid=b96e70& nc ohc=bKMAXupX tEAX Em29m& nc ht=scontent.fprn4 1 - Aksident i rëndë në Ferizaj, disa persona të lënduar (FOTO)
119201495 2110932785717090 5534452400928593268 n.jpg? nc cat=104& nc sid=b96e70& nc ohc=JUCopt9PXAcAX Whszv& nc ht=scontent.fprn4 1 - Aksident i rëndë në Ferizaj, disa persona të lënduar (FOTO)
119206156 695206154404211 4254419334043401438 n.jpg? nc cat=101& nc sid=b96e70& nc ohc=iZDTlAEpObsAX 4V7AT& nc ht=scontent.fprn4 1 - Aksident i rëndë në Ferizaj, disa persona të lënduar (FOTO)

 

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ferizaj24:

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.