WP 41 1 560x416 - Aksident në Ferizaj: Goditet një motoçiklist nga një taksist (FOTO)

Sot rreth orës 18:00, në udhëkryqin afër Viva Fresh Store në Ferizaj një motoçiklist është goditur nga një taksist.

 

Motoçiklisti është hedhur rreth 20 metra larg dhe ka pësuar lëndime.

WP 38 - Aksident në Ferizaj: Goditet një motoçiklist nga një taksist (FOTO)

WP 39 - Aksident në Ferizaj: Goditet një motoçiklist nga një taksist (FOTO)

Në vendngjarje pas pak kanë mbërritur policia dhe ndihma e shpejtë.

WP 40 - Aksident në Ferizaj: Goditet një motoçiklist nga një taksist (FOTO)

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ferizaj24:

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.