aksidentttt 840x440 1544346610 74302961 560x347 - Aksident në magjistralen Prishtinë-Ferizaj, dyshohet për të lënduar

Një aksident trafiku ka ndodhur mbrëmë pas mesnates në magjistralen Prishtinë-Ferizaj.

Dëshmitarë nga vendi i ngjarjes kanë treguar, se dy vetura janë aksidentuar.

Dëshmitarët kanë thënë se një person ka marrë lëndime të lehta nga ky aksident, ndërkaq dëmet materiale janë të konsiderueshme.

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ferizaj24:

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.