w 13 560x380 - Aksioni i Policisë: Mbyllen lokale të natës në Ferizaj dhe Lipjan

Policia e Kosovës është duke zhvilluar një mega aksion në të gjitha komunat e Kosovës.

IndeksOnline mëson nga burimet e saj në PK se në komunën e Ferizajt janë mbyllur tre restaurante të natës.

Po ashtu, mësohet se në komunën e Lipjanit Policia e Kosovës ka mbyllur lokalin “Princesha”.

Aksioni është duke vazhduar ende anë e kënd Kosovës dhe pritet mbyllja edhe e një numri të madh të lokaleve të tjera.

IndeksOnline do ju mbaj të informuar për këtë aksion.

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ferizaj24:

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.