arda turan behet baba per here te pare 452x416 - Arda Turan bëhet baba për herë të parë

Në muajin mars të këtij viti, futbollisti Arda Turan ishte ulur në tryezën e martesës me Aslihan Doganin.

Mediat atëbotë raportuan se bashkëshortja e lojtarit është shtatzënë, e cila gjë u vërtetua pas disa muajve.

Por, sot çifti shumë i dashur është bërë prindër i një djali të sapolindur, të cilin e kanë pagëzuar me emrin, Hamza Arda.

arda turan behet baba per here te pare - Arda Turan bëhet baba për herë të parë

Dogan raportohet se lindi në një spital privat në Nişantaşı të Stambollit gjersa pran saj qëndroi gjatë gjithë kohës edhe Arda.

Tashmë janë publikuar edhe disa fotografi nga dhoma e spitalit të foshnjës së vogël ndërsa ende nuk kemi ndonjë imazh të sapolindurit.

Ndryshe, Turan së fundi po akuzohet se ka lidhje me klerikun, Fetullah Gulenin, i cili shihet si përgjegjës kryesor për puçin ushtarak në Turqi. /Telegrafi/

arda turan behet baba per here te pare 1 - Arda Turan bëhet baba për herë të parë

arda turan behet baba per here te pare 2 - Arda Turan bëhet baba për herë të parë

arda turan behet baba per here te pare 3 - Arda Turan bëhet baba për herë të parë

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.