w 74 560x416 - Arrestohet në Ferizaj i dyshuari për dhunimin që ndodhi në maj të vitit të kaluar

Dje policia ka arrestuar një të dyshuar për veprën penale “dhunimi”.

Sipas policisë, dhunimi është kryer në maj të vitit të kaluar.

Pas intervistimit, i dyshuari me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

Njoftimi i plotë i policisë:

Ferizaj 10.05.2019 – 20:00. Me 19.10.2020 është arrestuar i dyshuari m/k, nën dyshimin se kishte kryer veprën e cekur. Me vendim të prokurorit i dyshuari pas intervistimit është dërguar në mbajtje.

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ferizaj24:

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.