Loading...

Lidhur me aksidentin e tmerrshëm që ndodhi në Gjilan të enjten, është arrestuar i dyshuari, pronar i firmës së cilës i përkiste kamioni i përfshirë në aksident.

Ai arrestohet me dyshimin se automjetit transportues nuk i ka punuar sistemi i frenimit dhe i njëjti nuk është i regjistruar dhe nuk posedon në kontroll teknike.

I dyshuari pas interivistimit me vendim të Prokurori, dërgohet në qendrën e mbajtjes.

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ferizaj24:

Loading...Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.