Loading...

Reperi me prejardhje nga Slivova e Ferizajt, Altin Hajredini, i njohur si ALTIN, ka publikuar një këngë projektin e tij më të ri muzikor.

“Mamasita” mban titullin kënga e tij e re.

Kënga është prodhim i “Joni Studios”, që njëherësh është një label i ri në tregun vendor të muzikës.

“Mamasita” është pritur shumë nga fansat e Rep-artistit. ALTINI, premton për të ardhmën e tij. Së shpejti do ta publikon edhe një projekt të ri.

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ferizaj24:

Loading...Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.