w 69 560x416 - Asambleistja më e votuar e LDK-së në Ferizaj pritet të aderojë në VV

Asambleistja më e votuar në Ferizaj e LDK-së, Yllkë Neziri, pritet të aderojë sot në Lëvizjen Vetëvendosje.

Neziri është edhe anëtare e Komisionit për Buxhet dhe Financa në Kuvendin Komunal të Ferizajt.

Yllkë Neziri është vajza e ish-deputetit të LDK-së, Mehmet Neziri.

Aderimi i Nezirit pritet të kumtohet nga Lëvizja Vetëvendosje sot.

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ferizaj24:

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.