policia 4 600x3601 1 560x360 - Djali rrahë babanë në Ferizaj

Të hënën rreth orës 22:30 në Ferizaj policia ka arrestuar një person të dyshuar për sulm fizik ndaj babait të tij. Sipas raportit 24-orësh të policisë viktima ka pranuar tretman mjekësor.

“Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar për shkak se e kishte sulmuar fizikisht babain e tij viktimën mashkull kosovar. Viktima ka pranuar tretman mjekësor, ndërsa i dyshuari me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje”, thuhet në raportin e Policisë.

Ndërsa i dyshuari me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ferizaj24:

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.