w 27 560x416 - “Do të haja drekë aty”, Desku tregon se si shpëtoi nga shpërthimi në Ferizaj

Moderatori Shpëtim Desku ka thënë se i ka shpëtuar sot shpërthimit të një bombole gazi në një restorant në Ferizaj.

lg.php?bannerid=0&campaignid=0&zoneid=42&loc=https%3A%2F%2Fwww.kosova sot.info%2Flajme%2F516859%2Fdo te haja dreke aty desku tregon se si shpetoi nga shperthimi ne ferizaj%2F&referer=https%3A%2F%2Fgjirafa - “Do të haja drekë aty”, Desku tregon se si shpëtoi nga shpërthimi në FerizajDesku përmes një postimi në Facebook tha se kishte planifikuar që së bashku me një shok të hanë drekë në po të njëjtin restorant, por që “nuk ishte kismet”.

“Puna e te Madhit Zot .Sot pas bisedes me nje shok nga Ferizaj u dakodrum qe dreken me e hanger ne Ferizaj ne vendin ku edhe ndodhi shperthimi – Pasi ne te njejtin vend jemi taku disa here…( skoka kon kismet) Lutem per te lenduarit ne rastin e Ferizajt”, ka shkruar ai.

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ferizaj24:

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.