w 58 560x416 - Ferizaj, Ankohet nëna në polici: Më është zhdukur vajza

Një nënë në Ferizaj është ankuar të enjten që i është zhdukur vajza.

Sipas njoftimit të Policisë, një vajzë është larguar nga shtëpia dhe nuk dihet vendndodhja e saj.

Rasti është duke u hetuar, thuhet në raportin e Policisë. 

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.