w 63 560x416 - Ferizaj: Arrestohet një person pasi kanosi një tjetër për shkak të mosmarrëveshjes për pronë

Është arrestuar një person i cili për shkak të mosmarrëveshjes rreth pronës, ka kanosur një person tjetër, në Ferizaj.

“Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar pasi që i njëjti pas një mosmarrëveshje rreth një kontesti pronësor e ka kanosur viktimën mashkull kosovar”, njofton Policia.

Me vendim të prokurorit, i dyshuari është dërguar në mbajtje.

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ferizaj24:

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.