thike1 560x416 - Ferizaj - Arrestohet pasi sulmon me thikë vëllanë

Policia e Kosovës ka njoftuar se një lëndim trupor ka ndodhur gjatë ditës së djeshme në Ferizaj shkruan ferizaj24.info.
Është arrestuar i dyshuari mashkull, pasi që i njëjti ka sulmuar fizikisht duke e goditur me thikë vëllain e tij viktimën mashkull.

Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe i njëjti është dërguar për tretman mjekësor.

Me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje.

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ferizaj24:

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.