w 43 - Ferizaj: Burri ushtron dhunë psikike ndaj gruas

Policia e Kosovës ka njoftuar se ka arrestuar një person në Ferizaj  për ushtrim të dhunës psikike ndaj gruas së tij

Rasti ka ndodhur dje rreth orës 23:00.

Pas intervistimit i dyshuari me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje për 48 orë.

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ferizaj24:

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.