ferizaj 600x360 11 560x360 - Ferizaj: Dezinfektohen hapësirat e punës në Qendrën e Mjekësisë Familjare 2

Komuna e Ferizajit mbrëmë ka filluar me dezinfektimin e hapësirave e punës në Qendrën e Mjekësisë Familjare 2.

Kjo për shkak të mos përhapjes së pandemisë Coronavirusit.
Mbrëmë u dezinfektuan hapësirat e punës në Qendrën e Mjekësisë Familjare 2.

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ferizaj24:

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.