w 71 560x341 - Ferizaj: Digjet vetura në rrethana të panjohura

Në rrugën ‘Astrit Bytyqi’ në Ferizaj është raportuar se dje në orët e para të mëngjesit është djegur një veturë.

Policia thotë se rasti është raportuar nga një ankuese.

Sipas raportit 24 orësh të policisë së Kosovës, njësitet e zjarrfikëseve kanë lokalizuar zjarrin, nuk raportohet për të lënduar.

Ngjarja ka ndodhur të Dielen rreth orës 3:30.

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ferizaj24:

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.