Gjuajtje me armë 871897 768x5761 560x416 - Ferizaj, gjuan me armë në dasëm, shoqërohet në Polici

Policia e Kosovës ka njoftuar se në fshatin Dremjak të Ferizajt ka shkoqëruar në stacionin policor një të dyshuar , pasi që i njëjti gjatë një ahengu familjar me pistoletë ka shtënë në ajër.

Sipas njoftimit, në vendin e ngjarjes është konfiskuar pistoleta dhe një gëshojë.

I dyshuari e kishte armën me leje, ndërsa me vendim të prokurorit është liruar dhe rasti shkon në procedurë të rregullt.

Ngjarja ka ndodhur të premten rreth orës 22:20.

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ferizaj24:

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.