auto Ferizaj15653853851 560x416 - Ferizaj jep një lajm të trishtë, futbollisti i saj po përballet me një sëmundje të rëndë

Skuadra e Ferizajt e cila është në vlugun e përgatitjeve për edicionin e ri, sot ka marrë një lajm jashtëzakonisht të keq.

Është vetë skuadra e Ferizajt që përmes një postimi në Facebook ka njoftuar se ish futbollisti i saj, Veton Hasaj po lufton me një sëmundje të rëndë, shkruan Zëri.info

Postimi i Ferizajt:

Me ty Hasaj

Një lajm aspak të mirë e kemi marrë ne si klub, ku ish-futbollisti i skuadrës tonë Veton Hasaj eshtë prekur nga një sëmundje e rëndë, por më e rëndësishmja eshtë se Veton Hasaj tani gjendja e tij eshtë stabilizuar.

Të gjithë brenda klubit, tifozët dhe i gjithë qyteti janë me ty Hasaj.

Të presim edhe më të fortë”, ka shkruar skuadra e Ferizaj.

auto ferizaj115653855221 - Ferizaj jep një lajm të trishtë, futbollisti i saj po përballet me një sëmundje të rëndë