Loading...

Ferizaj me kyçcje të re në Autostradë, Ka theksuar në facebook kryetari i Ferizajt Agim Aliu:

Ferizajt iu kthye drejtësia e munguar. Kyçja e re në autostradën “Arbër Xhaferi” si vazhdim i rrugës “Driton Islami” është lajmi më i madh i ditës së sotme. Mundi i Komunës së Ferizajt, deputetëve tanë dhe bizneseve lokale, zëri i fuqishëm i të cilëve në mbrojtjen e kërkesave të Ferizajt, është shpërblyer.

Ferizajasit dhe unë në emrin e tyre falënderoj Qeverinë dhe Kuvendin e Republikës së Kosovës, ministrin Pal Lekaj dhe gjithë akterët që me këtë vendim i dhanë frymë e dimension të ri zhvillimit të qytetit tonë.

Urime qytetarëve të Ferizajt!
Urime Ferizaj!

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ferizaj24:

Loading...Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.