Loading...

Një person është shoqëruar në stacionin policor të dielën rreth orës 20:00 në Ferizaj, pasi ka kanosur një zyrtar policor, sa ishte në kryerje të detyrës.

Sipas njoftimit të Policisë, gjatë kontrollimit tek i dyshuari është gjetur një sasi e dyshuar narkotike e llojit marihuanë.

Me vendim të prokurorit rast shkon në procedurë të rregullt.

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ferizaj24:

Loading...Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.