w 2 560x416 - Ferizaj: Një person lëndohet duke prerë dru

Një person është lënduar derisa ishte duke prerë dru.

Rasti ka ndodhur në Ferizaj.

Ai është dërguar për trajtim në Qendren Klinike dhe Universitare të Kosovës.

Ferizaj 02.11.2020 – 13:00. Raportohet se viktima mashkull kosovar përderisa ishte duke prerë dru në pyll, në rrethana të panjohura ka pësuar lëndime trupore. Viktima është dërguar në QKUK për tretman mjekësor. Njësia përkatëse policore është duke hetuar rastin.

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ferizaj24:

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.