Loading...

Regjisori Blerdi Malushi tha për RTKlive se është hera e parë që Pelikani shihet në Kosovë.

VIDEO

“Aq sa kemi informata ne, ky shpend pra Pelikani nuk është parë më herët këtej. Unë kam arritur ta kem fotografinë dhe Videon xhiruar e cila është ekskluzive për grupin e “Wildlife – Albanian Photographers”, tha Malushi, duke treguar se ky gjirim është bërë në rrethinën e Ferizajt.

Bashkëpunimi i regjisorit Blerdi Malushit dhe fotografit Arian Mavriqi do të vazhdoj dhe do të sjellin video dhe foto të tjera për kafshët dhe shpezët e egra në Kosovë. RTKlive

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ferizaj24:

Loading...Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.