Sot në ora 16 e 20 është lajmëru për një zjarr në rrugën Vëllezërit Gërvalla. Në vendin e ngjarjes kanë dalë Zjarrfikësit dhe e kanë…

Aksident në Ferizaj

8 Dhjetor, 2018 0

Një aksident trafiku sapo ka ndodhur në qendër të Ferizajt. Siç shihet në këto pamje të Indeksonline, aksidenti ka ndodhur mes një veture dhe autobusi.…