Ajo kohëve të fundit ka qenë një nga emrat më të komentuar në faqet rozë dhe jo më kot.

Fjala është për artisten nga Ferizaj, Filloreta Raçi – Fifi, e cila befasoi me transformimin që bëri në dukje.

Bukuroshja, e cila ndiqet nga mijëra fansa në Instagram, së fundmi publikoi dy fotografi atraktive.

w 1 - Fifi rrëmben vëmendje në pozat e reja me dekoltenë e hapur

Ajo u shfaq e veshur me një fustan të zi të gjatë teksa rrëmbeu vëmendje të madhe me dekoltenë e hapur.

26 vjeçarja duket në formë të mrekullueshme dhe ndryshimi pozitiv i saj po komentohet në masë të madhe edhe nga fansat.

Siç theksoi në një intervistë, Fifi ka humbur mbi 25 kilogramë me ndihmën e këngëtares Shkenda Dubova.

w 2 - Fifi rrëmben vëmendje në pozat e reja me dekoltenë e hapur

Krahas muzikës, e njëjta këtë kohë është angazhuar edhe në emisionin e Luana Vjollcës, “Shiko Kush Luan”.

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.