w 2 - Foshnja e parë në vitin 2021 është nga Ferizaj

Saktësisht në orën 00:01 në Klinikën e Gjinekologjisë të QKUK-së ka lindur foshnja e parë për vitin 2021.

Foshnja e parë për vitin 2021 është vajzë.

Nëna është nga Ferizaj dhe ky është fëmija i parë i saj.

Këtë lajm e ka bërë të ditur drejtori i SHSKUK-së, Valbon Krasniqi.

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ferizaj24:

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.