arrestimmm 560x416 - Gënjeu për rrëmbimin e një personi, arrestohet nga policia

Tentativa e një të dyshuari për të sajuar rrëmbimin e një personi dhe kështu për të përfituar para ka dështuar në Ferizaj.

“Është arrestuar një mashkull shqiptar nën dyshimin se i njëjti ka deklaruar rrejshëm rrëmbimin e një personi, duke kërkuar para të gatshme nga viktima femër shqiptare në këmbim të personit”, njoftoi policia.

Me urdhër të prokurorit, i dyshuari pas intervistimit është dërguar në mbajtje.

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ferizaj24:

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.