shiriti i policise 1546776955 58358151 560x347 - Gjendet pa shenja jete një burrë në Ferizaj, policia po heton rastin


Policia e Kosovës ka bërë të ditur se të shtunën në Ferizaj, një person është gjetur pa shenja jete
Ngjarja ka ndodhur në fshatin Varosh të Ferizajt, mbrëmjen e së shtunës.

Viktima mashkull është gjetur pa shenja jete, ndërkaq vdekjen e viktimës e ka konstatuar ekipi mjekësor në vendin e ngjarjes.

Rasti është duke u hetuar, ndërkaq që vdekja po quhet e dyshimtë nga ana e policisë.

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ferizaj24:


Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.