Loading...

Trajneri i Kastriotit të Ferizajt, Bashkim Haxhimusa, beson se ekipi i tij po shkon drejt klubeve të fuqishme të Kosovës. “Anëtarë të kombëtares së Adea Alidema dhe Yll Halili.

Sot notuesit më të mirë të Kosovës së bashku me trajnerin e reprezentacionit prof. Enver Harjredini udhëtuan në Durrës në përgatitje shtatëditore, të cilët do të zhvillojnë stërvitje tekniko-taktike dhe kondicionale me qëllim që notuesit tanë të jenë sa më të përgatitur për vitin 2019”, shkruan Haxhimusa.

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ferizaj24:

Loading...Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.