arrestohet shqiptari nga kosova i d euml nuar p euml r vrasje n euml prag euml hd 1476956503 7368391 1479203599 5866228 1492160790 6240075 1494843528 3673669 1 560x416 - Kapen me drogën e llojit ekstazi, dy të arrestuar në Ferizaj


Dy persona janë arrestuar në Ferizaj, pasi që gjatë kontrollit të njërit prej tyre, është gjetur dhe konfiskuar substancë e dyshuar narkotike e llojit ekstazi.
Me vendim të prokurorit, të dyshuarit janë liruar në procedurë të rregullt.

Policia njofton se rasti ka ndodhur dy ditë më parë në mbrëmje.

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ferizaj24:


Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.