arrestohet shqiptari nga kosova i d euml nuar p euml r vrasje n euml prag euml hd 1476956503 7368391 1479203599 5866228 1492160790 6240075 1494843528 3673669 1 1 560x416 - Kapen me kokainë e pranga, 3 të arrestuar në Ferizaj


Policia ka arrestuar tre persona në Ferizaj, pasi që gjatë kontrollit u janë gjetur dhe konfiskuar një qese me 024 gramë kokainë dhe një palë pranga.
Rasti ka ndodhur në rrugën ‘Rexhep Bislimi’, mbrëmjen e djeshme.

Me vendim të prokurorit të dyshuarit dërgohen në mbajtje.

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ferizaj24:


Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.