Loading...

Klubi i Ferizaj ka bërë një punë të shkëlqyer në rregullim e zhvestoret.

VIDEO

Sot klubi nëpërmjet një komunikate për shtyp ka konfirmuar se ka rregulluar dhomat e zhveshjes.

Reagimi i Ferizajt:

“KF Ferizaj rregullon zhveshtoret.

Sot 19.03.2019 klubi ynë ka rregullar zhveshtoret, që të jenë sa më të rehatshme për skuadrat tonë. Ky renovim ishte i nevojshëm dhe mjaftë i qëlluar.

Tani zhveshtoret kanë marrë një pamje të bukur, dhe renovimet brenda stadiumit do të vazhdojnë edhe më tutje.”

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ferizaj24:

Loading...Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.