Loading...

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se dje në mëngjes në Zveçan është arr es.tuar një grua e dyshuar me kombësi serbe, pasi që e njejta pas një mosmarrëveshje e ka sul.muar fizikisht bashkëshortin e saj.

Pas lëndimeve të marra, vik.tima është detyruar të pranojë tretman mjekësor.

E dyshuara me vendim të prokurorit është liruar në procedurë të rregullt.

“Është arr.estuar e dyshuara femër K/Serbe, pasi që e njëjta pas një mosmarrëveshje ka sul.muar fizikisht bashkëshortin e saj vikt.imën mashkull K/Serb. Vik.tima ka pranuar trajtim mjekësor ndërsa e dyshuara me vendim të prokurorit është liruar në procedurë të rregullt”.

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ferizaj24:

Loading...Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.