3 11 1 560x416 - Kuvendi komunal i Ferizajt do të mblidhet të martën për një seancë të jashtëzakonshme

Kuvendi komunal i Ferizajt do të mblidhet të martën për një seancë të jashtëzakonshme, për më shumë ndiqeni videon e mëposhtme:

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.