59927827 391082034822266 4258007268466884608 n1 560x368 - Loredana Zefi merr për Avokat Tomë Gashin
Loading...

Reperja kosovare nga Ferizaj Loredana Zefi, e cila është edhe nënshtetase e Zvicrës, mbrëmë ka arritur në Kosovë pas akuzave për mashtrim e arrestimit në Luzern të Zvicrës.

Ndërsa sot në mëngjes, Loredana ka dhënë lajmin se do të dalë para mediave në një sallë hoteli në periferi të Prishtinës, ku do flasë për atë që ka ndodhur në Zvicër.

Reperja ka angazhuar për avokatë Tomë Gashin dhe Artan Sadikun, e do të flas në konferencë sot në mesditë.

Me bashkëshortin e saj Mozzik, ajo është nisur dje pasdite nga Bazeli për në Prishtinë, ndërsa mbrëmë rreth orës 7 e 30-të, ata kanë arritur në Kosovë.

59927827 391082034822266 4258007268466884608 n1 1 - Loredana Zefi merr për Avokat Tomë Gashin

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ferizaj24:

Loading...Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.