w 9 560x416 - Mozzik feston ditëlindjen e 25-të, urimin më të bukur e merr nga Hana

Reperi i njohur kosovar, Mozzik sot po feston ditëlindjen.

Mozzik ka mbushur 25 vjet dhe në këtë ditë të veçantë ai ka ndarë momente të bukura me të bijën.

 

lg.php?bannerid=0&campaignid=0&zoneid=147&loc=https%3A%2F%2Findeksonline.net%2Fmozzik feston ditelindjen e 25 te urimin me te bukur e merr nga hana2%2F&referer=https%3A%2F%2Fgjirafa - Mozzik feston ditëlindjen e 25-të, urimin më të bukur e merr nga HanaReperi nga Ferizaj publikoi një video të ëmbël me vajzën Hanën, e cila si dhuratë për të atin i këndoi këngën e ditëlindjes.

“Shumë urime për mua #25. E pikërisht sot 25 vite Zoti më dha frymën e parë !
Sa falënderues jam për gjitha të mirat që më rrethojnë , familjen e shoqërinë e shëndoshë , e gjithë fansat që më përcjellin në çdo moment.
I gëzofshim edhe 100 së bashku të gjithë !”, ka shkruar Mozzik sipër videos.

Ndryshe, rikujtojmë që së fundi Mozzik u përfol për një ribashkim të mundshëm me Loredanën.

 

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.