w 70 560x416 - Mozzik reagon për idenë e Ahmetit: Mjert na, me siguri bojn pako “10 euro hyrja, 2 euro 5 ari tokë”

Hyrja me veturë në Prishtinë, nga qytetet e tjera është planifikuar të jetë 10 euro, e kjo gjë ka ngjallur reagime të shumta.

lg.php?bannerid=0&campaignid=0&zoneid=42&loc=https%3A%2F%2Fwww.kosova sot.info%2Fvip%2F499706%2Fmozzik reagon per idene e ahmetit mjert na me siguri bojn pako 10 euro hyrja 2 euro 5 ari toke%2F&referer=https%3A%2F%2Fgjirafa - Mozzik reagon për idenë e Ahmetit: Mjert na, me siguri bojn pako “10 euro hyrja, 2 euro 5 ari tokë”Ndër ta është edhe reperi nga Ferizaj, Mozzik, i cili përmes një postimi në Facebook ka ironizuar me këtë gjë.

Ai tha që me siguri do ta bëjnë edhe ndonjë pako, shembull “12 euro, 10 euro hyrja edhe 2 euro 5 ari toke”.

lg.php?bannerid=0&campaignid=0&zoneid=87&loc=https%3A%2F%2Fwww.kosova sot.info%2Fvip%2F499706%2Fmozzik reagon per idene e ahmetit mjert na me siguri bojn pako 10 euro hyrja 2 euro 5 ari toke%2F&referer=https%3A%2F%2Fgjirafa - Mozzik reagon për idenë e Ahmetit: Mjert na, me siguri bojn pako “10 euro hyrja, 2 euro 5 ari tok딓Paskan me bo 10 euro me pagu hyrjen kush vjen nga qytetet tjera ne Prishtine , interesant mesiguri e bojn edhe naj pako :

Shembull : ” 12 euro ” 10 euro hyrja edhe 2 euro 5 ari toke  MjertNa”, ka shkruar ai.

auto HGJGH1603129143 - Mozzik reagon për idenë e Ahmetit: Mjert na, me siguri bojn pako “10 euro hyrja, 2 euro 5 ari tokë”

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ferizaj24:

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.