w 28 560x416 - Muharremaj i ofron mbështetje Aliut pas shpërthimit në Ferizaj

Kryetari i Suharekës, Bali Muharremaj tha se pas shpërthimit në Ferizaj, ka kontakruar me kryetarin e kësaj Komune, Agim Aliu për t’i ofruar mbështetje, përcjell Ekonomia Online.

“Me shqetësim sapo kuptova lajmin për shpërthimin e bombolës së gazit në Ferizaj, e kam kontaktuar përmes telefonit Kryetarin e Komunës z.Agim Aliu për t’i ofruar gjithë mbështetjen tonë në këtë situatë kritike”, shkruan Muharremaj.

“Në bashkëndjejmë me familjarët e të lënduarve, duke shpresuar në shërimin e plotë të qytetarëve të lënduar”, tha ai.

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ferizaj24:

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.