Loading...

Mustafë Grainca njeriu i cili mori ferizajn ne fund te tabeles dhe renditi ne vendin e peste me rekorde te thyera me 7 fitore pa asnje humbje, ka uruar klubin, tifozerinë dhe dashamirët e klubit të Ferizajt për suksesin që as optimistët më të mdhenjë nuk e kishin pritur.

Ky është urimi i plotë i kryetarit të klubit Mustafë Grainca

Të dashur ferizajas, ndjejë veqantin e shprehjes së falenderimit për të gjithë ata që ishin përkrah nesh gjatë gjithë kampionatit futbollistik, në veqanti pjesën e stinorit pranveror në të cilën klubi ynë, djelmoshat tanë të udhëhequr nga strategu i dëshmuar z. Bilbil Sokoli thyen rekordin duke renditur 7 fitore radhazi, të cilat jo vetëm që na mundësuan qëndrimin ne superligë pa barazh por, edhe u rënditëm në vendin e pestë të tabelës së klasifikimit.

Pra, faleminderit për këtë të arritur te jashtzakonshme juve djelmosha!

Boll ma luftë për egzistencë, Ferizaj meriton titullin e kampionit dhe atë do ta arrimë.

Urime Ferizaj

Padyshim se qelësin e suksesit, skuadra jonë e gjeti, ishte përkushtimi, disiplina, serioziteti, motivimi, me të cilin sukseset e radhës per skuadren tonë nuk do të mungojnë.

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ferizaj24:

Loading...Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.