1 541 560x416 - Në Ferizaj dhe Viti kundërshtohet anulimi i kyçjeve në autostradë (VIDEO)


Për autostradën që shpien në Shkup, ka sërish reagime.

Ferizaj dhe Vitia nuk po e presin mirë anulimin e kontratës për kyçje.

Kronikë e përgatitur nga gazetarja Qëndresa Tershani.

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ferizaj24:


Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.