w 10 560x389 - Në një lokal në Ferizaj hasen disa persona duke luajtur bixhoz

Gjatë ditës së djeshme në Ferizaj është shoqëruar në stacionin policor një person i dyshuar, pasi që në lokalin e tij janë hasur disa persona duke luajtur bixhoz.

Bëhet e ditur se me vendim të prokurorit, pas intervistimit i dyshuari është liruar dhe rasti shkon në procedurë të rregullt.

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ferizaj24:

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.