auto Plackitje16011144391 560x416 - Nën kërcënimin e armës plaçkitet një person në Ferizaj

Një punëtor i një pompe derivatesh në Slivovë të Ferizajt është grabitur të premten, njofton Policia e Kosovës.

Sipas PK-së, një person “i maskuar dhe i armatosur me një armë të shkurtë, nën kërcënimin e armës ia kishte grabitur viktimës një shumë të parave në vlerë prej 600 eurove dhe dy telefona celular”.

Pas veprës, i dyshuari ka ikur në këmbë në drejtim të panjohur.

Ende nuk ka të arrestuar, njofton Policia në raportin 24-orësh.

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ferizaj24:

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.