Loading...

Një ngjarje tragjike ka ndodhur dje në orët e mbrëmjes në fshatin Sojevë të Ferizajt. Një 13-vjeçar ka var vetën.

VIDEO

Polica e Kosovës e ka konfirmuar këtë rast për, duke treguar se familjaret rastin e kanë raportuar rreth orës 18:30.

“Dje rreth orës 18:30 një fëmijë i moshës 13 vjeç dyshohet se e ka varur vetën. Familjarët e kanë raportuar rastin në polici ndërsa ekipi i mjekëve kujdestar e ka konfirmuar vdekjen e tij. Viktima është nga fshati Sojevë i Ferizajt”, Agim Gashi nga policia rajonale e Ferizajt.

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ferizaj24:

Loading...Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.