w 44 560x358 - Një person gjendet pa shenja jete në Ferizaj

Në mëngjesin e së martës një person pa shenja jete është gjetur në Ferizaj, njofton Insajderi.

Polica e Kosovës kanë njoftuar se është duke u hetuar vdekja e të ndjerit.

Në raportin 24 orësh të Policisë së Kosovës thuhet se me vendim të prokurorit trupi i viktimës është dërguar në Institutin e Mjekësisë Ligjore për obduksion.

“Raportohet se në lokacionin e caktuar viktima mashkull kosovar është gjetur pa shenja jete. Në vendin e ngjarjes, kanë dalë njësitet përkatëse, ndërsa ekipi mjekësor ka konstatuar vdekjen e viktimës”, thuhet në raport.

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.